Sms Vitrini İle Toplu SMS

Artık Çok KolayÇok Pratik

HIZLI, ETKİLİ VE KİŞİSEL İLETİŞİM

SMS, bugün hala en akılda kalır ve kişiye özgü iletişim yolu olmayı sürdürüyor. Şunu bir düşünün: ortalama her mesajın iletilmesi 6 saniye sürüyor ve alıcıların %90’ı bu mesajı 5 dakika içinde okumuş oluyor.

Bugün dünyada 5 milyar cep telefonu kullanılıyor, ki bu sayı en büyük sosyal paylaşım sitesinin kullanıcı sayısının 5 katı kadar ve cep telefonları yoluyla mevcut ve yeni müşterilere ulaşma fikri cazibesini her geçen gün artırıyor.

İHTİYACI BELİRLEMEK

Ürünlerinizin reklamını yapmak, ilan vermek veya kampanya yapmak istiyorsanız; ve müşterinize bu bilgiyi hemen bir SMS yoluyla cebine kadar göndermek istiyorsanız Sms Vitrini ‘in Toplu SMS hizmetinden daha iyi bir çözüm alternatifiniz yok.

TOPLU SMS

Sms Vitrini’in mesajlaşma platformu 180 ülkeden 900’ü aşkın mobil şebekeyi kapsar. Geniş özellikli web ve masaüstü uygulamalarımız, herhangi bir uygulamaya tamamen entegre olabilen güçlü API desteğimiz ve bunlarla birlikte gelen 7/24 teknik destek servisimiz işlerinizin etkin ve kesintisiz bir şekilde sürdürülmesini sağlar.

Geniş Özellikli Çözümler

 Sıra beklemeden, yüksek miktarlarda mesaj iletimi

 Mobil operatörlere direkt bağlantılar

 Gerçek zamanlı iletim raporları

 Güçlü SMS mesajlaşma ve hesap yönetimi web portalı

 Kurumsal düzeyde API desteği.

Yarının iletişim Çözümlerini, Bugün Sunuyoruz!

Sms Vitrini, EFECEL TELEKOMÜNİKASYON HABERLEŞME VE İNTERNET HİZ. AŞ.’ne ait bir markadır ve telekomünikasyon sektöründe, düzenleme ve denetleme yetkisi olan Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından verilen Telefon Hizmeti (STH) lisansı ile yetkilendirilmiş bir işletmedir.

LİSANSIMIZI GÖRÜNTÜLEYİN

Sizde Mutlu Müşterilerimiz Arasına Katılmak İstiyorsanız,

Hemen İletişime Geçin